Списки абітурієнтів до зарахування

 

  Рекомендований рейтинговий список для зарахування   Форма навчання: Денна     Ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень): Молодший спеціаліст (зі скороченим терміном навчання)  

Код та назва спеціальності: (181) Харчові технології

  Вступники поза конкурсом  
п/п ПІБ Конкурсний бал
1 Удодова Олександра Олександрівна 280
    Вступники за конкурсом  
п/п ПІБ Конкурсний бал
1 Паронік Марія Володимирівна 356
2 Варивода Кристина Іванівна 351
3 Нікітіна Анастасія Володимирівна 345
4 Гора Марина Юріївна 337
5 Сириця Анна Євгеніївна 334
6 Тараненко Тетяна Олександрівна 333
7 Калінін Євгеній Олександрович 312
8 Власов Андрій Володимирович 310
9 Дудник Карина Іванівна 297
10 Пушкарь Валентина Іванівна 294
11 Бойченко Тетяна Миколаївна 291
12 Пека Кристина Євгенівна 287
13 Панін Михайло Васильович 279
14 Уманченко Катерина Григорівна 272
15 Ткаченко Олександр Юрійович 258



Рекомендований рейтинговий список для зарахування   Форма навчання: Денна     Ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень): Молодший спеціаліст (зі скороченим терміном навчання)  

Код та назва спеціальності: (076) Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

    Вступники за конкурсом  
п/п ПІБ Конкурсний бал
1 Голінець Вікторія Романівна 354
2 Верба Ірина Михайлівна 354
6 Корчань Олена Сергіївна 335
5 Захарчук Михайло Сергійович 318
3 Сушко Анастасія Сергіївна 317
4 Рогаченко Дмитро Дмитрович 315
7 Кузьменко Марۥяна Сергіївна 283



Рекомендований рейтинговий список для зарахування   Форма навчання: Денна     Ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень): Молодший спеціаліст (зі скороченим терміном навчання)  

Код та назва спеціальності: (071) Облік і оподаткування

  Вступники поза конкурсом  
п/п ПІБ Конкурсний бал
1 Шевченко Яна Русланівна 259
2 Олещенко Юлія Юріївна 242
    Вступники за конкурсом  
п/п ПІБ Конкурсний бал
1 Майоренко Альона Олександрівна 303
2 Михалюк Наталя Вікторівна 302
5 Чупилко Аліна Олегівна 297
8 Скачко Альона Василівна 297
6 Чубіс Дарۥя Валеріївна 296
7 Корнієнко Юлія Станіславівна 293
4 Павловська Діана Олександрівна 288
3 Денисенко Катерина Андріївна 285
10 Бондаренко Микита Андрійович 282
11 Легка Олена Сергіївна 281
9 Дерновий Владислав Аркадійович 262
12 Перевязко Олександра Романівна 261



Рекомендований рейтинговий список для зарахування   Форма навчання: Денна     Ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень): Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти  

Код та назва спеціальності: (181) Харчові технології

    Вступники за конкурсом  
п/п ПІБ Конкурсний бал
1 Усатий Захар Олександрович 125.05
2 Деркач Денис Володимирович 122.25
3 Плакуща Карина Юріївна 122.0
4 Вівташ Анастасія Андріївна 119.75



Рекомендований рейтинговий список для зарахування   Форма навчання: Денна     Ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень): Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти  

Код та назва спеціальності: (076) Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

    Вступники за конкурсом  
п/п ПІБ Конкурсний бал
1 Каплун Аліна Сергіївна 125.4



Рекомендований рейтинговий список для зарахування   Форма навчання: Денна     Ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень): Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти

Код та назва спеціальності: (071) Облік і оподаткування

  Вступники за конкурсом  
п/п ПІБ Конкурсний бал
1 Соснова Дарина Едуардівна 153.5
 

Контакти

Адреса

Контакти

Контакти

Дніпродзержинський Комерційний Технікум
(05692)3-81-78
(05692)3-73-54
dktddtu@gmail.com
Адреса
м. Дніпродзержинськ
Вул. Коваленко 10
Індекс 51925